Mokrosuky

Content of this page is not available in selected language (en).

Rekreační areál v krásné přírodě Předšumaví

Přijměte naše pozvání do malebného koutu jižních Čech, kde DDM Kralupy provozuje ubytovací areál Mokrosuky.

Areál školy v přírodě je uzpůsoben pro celoroční užívání. Nabízí možnost ubytovat 46 osob v chatkách, které jsou vybaveny toaletou a umyvadlem. Nejen chatky, ale i sociální zařízení prošlo rekonstrukcí a od konce prosince 2017 je ve zcela nové a moderní podobě. Koupelna pro chatky je k dispozici v hlavní budově.

V areálu je dalších 13 míst apartmánového typu včetně vlastní koupelny.

K dispozici jsou dvě společenské místnosti, z nichž jednu lze použít jako taneční sál. V létě je zde k dispozici také bazén, ohniště, fotbalové hřiště (2 minuty chůze od areálu) a krytá pergola s posezením.

Stravu poskytujeme formou snídaně, polopenze nebo plné penze, pokud máme 10 a více hostů. Můžete se těšit na báječnou domácí kuchyni. Ve společenské místnosti je vybavená kuchyň pro rychlou úpravu pokrmů.

Krásná okolní krajina Vám zaručí nejen ideální relaxaci a odpočinek, ale také možnost několika výletů za památkami. V blízkosti jsou hrady Velhartice, Švihov, Rabí, Kašperk, nebo historická města Sušice a Klatovy. U obce je vlaková stanice, která spojuje právě tyto 2 zmiňovaná města.  V blízkosti jsou také velmi dobré podmínky pro zimní sporty. V dojezdové vzdálenosti jsou rekreační střediska např. Modrava, Prášily, Kvilda či Srní.

Bližší informace a ceník ubytování a stravy naleznete na našich webových stránkách.


Přijďte se k nám podívat! Těšíme se na Vás.

 

Ceník v příloze.


Kuchynka
Attachments: